ADVOKÁT a INSOLVENČNÍ SPRÁVCE
Mgr. Zuzana Hrudová

Majetek k prodeji


Majetek k prodeji
Zde naleznete aktuální nabídky prodeje majetku.

Insolvenční správce

Insolvenční praxi se naplno věnuji již od roku 2009, v roce 2011 jsem složila odbornou zkoušku insolvenčního správce. Jsem zapsána v seznamu insolvenčních správců vedeného Ministerstvem spravedlnosti ČR.

Seznam insolvenčních řízeních, u kterých jsem byla jmenována insolvenčním správcem – ZDE.

Oddlužení

Specializuji se na poskytování právního poradenství a přímé pomoci osobám, které v důsledku těžké životní situace nemohou řádně platit své dluhy.

Oddlužení, jakožto nesankční řešení úpadku dlužníka, představuje zákonnou cestu, díky které je možné dlužníka osvobodit až o 70% jeho nezajištěných dluhů, zastavit probíhající soudní řízení, exekuce a vyřešit tak dlužníkovy finanční problémy. Touto cestou se poctivému dlužníkovi poskytuje možnost začít nový, nezadlužený život.

Kvalita nabízených služeb je zaručena mou dlouholetou praxí v oblasti insolvenčního práva. V rámci poskytovaných právních služeb Vám poskytnu komplexní právní servis od vyhodnocení toho, zda splňujete podmínky pro povolení oddlužení až po zpracování návrhu na zahájení insolvenčního řízení spojeného s návrhem na povolení oddlužení.